KOMPRESORY SPALINOWE

Seria PDP Perkins

Zakres jest przeznaczony od 2 m 3 / min do 25 m 3 / min z napędem spalinowym. Projekt odzwierciedla 50 lat doświadczenia w produkcji sprężarek, które doprowadziły do  projektowania solidnych i kompaktowych maszyn gotowych do pracy w bardzo trudnych warunkach jak na budowie, wytrzymują skrajne temperatury, pyły w otoczeniu.

 

Typowe parametry serie:

Silniki – silnik jako jeden z kluczowych elementów ma bezpośredni wpływ na niezawodność maszyny. Używamy silników z rezerwą mocy, aby zapewnić wyższą niezawodność i dłuższy czas życia. Obroty silnika w zakresie przenośnej są optymalnie skonfigurowane w oparciu o krzywą wydajności. Oznacza to bardzo niskie zużycie paliwa.

 

System sterowania – Dwa etapy system sterowania proporcjonalnego to kolejna korzyść, która znacznie zmniejsza zużycie paliwa. Układ sterowania całkowicie kontroluje zużycie prądu i powietrza, aby zoptymalizować energię sprężonego powietrza potrzebnego, a to prowadzi do dodatkowych oszczędności paliwa dla klienta.

 

Koniec powietrza – Sprawdzony koniec powietrza w naszym asortymencie przewoźnych kompresorów zapewniają wysoką niezawodność w czasie życia urządzenia. Najnowsza generacja o profilu śrubowym posiada doskonałe właściwości w zakresie wydajności i poziomu hałasu.

System bezpieczeństwa – System bezpieczeństwa monitoruje temperaturę płynu chłodzącego, ciśnienia oleju silnikowego i temperaturę oleju sprężarki. Jeżeli którykolwiek z wymienionych parametrów są przekroczone, urządzenie wyłączy się lub zmienić tryb stand-by automatycznie.

Podwozie – Używamy ocynkowanych, w pełni certyfikowanych podwozi zgodnie ze standardami UE. W oparciu o potrzeby klientów możemy zaoferować kilka opcji, takich jak: ustalenie wysokości paska holowniczego.

 

Zadaszenia – Czasza zmniejsza poziom hałasu zgodnie z zasadami ochrony środowiska UE i ograniczeń. Zwracamy dużą uwagę do ochrony naszych maszyn przed korozją. Górne i dolne części czaszy naszej gamy przenośnych są  z warstwą fosforanu żelaza i malowana proszkowo co jest zbliżone do normy motoryzacyjnej.

Seria PB Vanguard

Sprężarka śrubowa PB80 jest niewielką, przewoźną maszyną o całkowitej masie tylko 135 kg więc może być łatwo przemieszczana przez jedną osobę. 

Blok końca powietrza jest zintegrowany bez zbiornika ciśnieniowego i jest napędzany przez niezawodny silnik  BS benzynowy. Podstawowa konstrukcja produkuje ciśnienie 6 bar do napędzania młotów pneumatycznych lub mniejszych wierteł kierunkowych, 10 i 12 bar dla specjalnych prac strzałowych lub dmuchania w światłowody.

Młoty pneumatyczne

Oferujemy włączniki pneumatyczne do kompresorów – włączniki kategorii wagowych od 5 do 40 kg. 

Włączniki średnio ciężkich i ciężkich młotów z uchwytem “T” do rozbiórki idealne w branży budowlanej. Włączniki wyróżniają się prostą i solidną konstrukcją oferując wysoką wydajność i skuteczne tłumienie hałasu. 

Minimalna liczba komponentów przedłuża żywotność i zmniejsza wymagania konserwacyjne. Modele BB20 i BB25 mają uchwyty, które znacznie redukują drgania przenoszone na operatora.

Oferujemy młoty pneumatyczne do kompresorów – dłuta, młoty kategorii wagowych od 5 do 40 kg. 

Oferujemy: rębaki, młoty lekkie, młotki “D”, uchwyt do  prac rozbiórkowych w budownictwie, przemyśle metalurgicznym i w kopalniach. Młoty wyróżniają się prostą i solidną konstrukcją oferując wysoką wydajność. Minimalna liczba komponentów przedłuża żywotność i zmniejsza wymagania konserwacyjne.

Zadzwoń